KARIERA

MY-SOFT Sp. z o.o. od ponad 20 lat prowadzi działalność w zakresie elektroniki przemysłowej.  Dostosowując się do potrzeb rynku prowadzimy własną działalność innowacyjną.

Poszukujemy osób do pracy:

Magazynier
Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska:

  • Przyjmowanie materiałów na magazyn i ich alokacja
  • Dbanie o porządek w sekcji magazynowej
  • Pakowanie oraz przygotowanie do wysyłki półproduktów i produktów gotowych
  • Tworzenie dokumentacji magazynowej w programie WF-MAG, PZ, RW, WZ, PW
  • Przygotowanie i wydanie materiałów do produkcji w oparciu o listy elementowe.
Oczekiwania:
  • Chęci do pracy i zaangażowanie
  • Podstawowa wiedza na temat elementów elektronicznych

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV ze zdjęciem na adres mailowy mysoft1111@gmail.com w tytule wpisując nazwę stanowiska: Magazynier
Skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.
Prosimy również o dołączenie klauzuli o ochronie danych osobowych.

Monter Elektronik

Poszukujemy pracowników na stanowisko Monter Elektronik. Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za montaż oraz uruchamianie elektroniki zgodnie z dokumentacją techniczną a także za obsługę urządzeń i narzędzi produkcyjnych. Kandydaci powinni spełniać wymagania podane dalej.

Wymagania:
  • Umiejętność dobrego lutowania
  • Umiejętność identyfikacji komponentów elektronicznych
  • Zdolności manualne
  • Podstawowa znajomość obsługi komputera klasy PC
  • Umiejętność pracy w zespole
Mile widziane:
  • Umiejętność czytania schematów montażowych i ideowych
  • Doświadczenie w montażu układów elektronicznych
  • Wykształcenie na kierunku elektronicznym
Oferujemy:
  • Umowę o pracę
  • Stabilność zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i zaangażowania
  • Możliwość rozwoju zawodowego, szkolenia i podnoszenie kwalifikacji zawodowych
  • Pracę w dynamicznym zespole
  • Narzędzia niezbędne do realizacji powierzonych zadań.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV ze zdjęciem na adres mailowy mysoft1111@gmail.com w tytule wpisując nazwę stanowiska: Monter Elektronik.

Inż. Systemów wbudowanych

  • Projektowanie, budowa i uruchamianie prototypowych układów elektronicznych,
  • Opracowanie i uruchamianie oprogramowania do systemów i układów,
  • Współpraca z działem produkcji.
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe kierunkowe,
  • podstawowa znajomość języka angielskiego,
  • projektowania urządzeń opartych o procesory ARM,
  • umiejętności programowania w języku C procesorów ARM (STM32)
  • umiejętności projektowania układów opartych na mikrokontrolerach,
  • znajomość układów analogowych i zasilających,
  • mile widziana znajomość PADS-a, git, obsługa LINUX
  • mile widziana podstawowa znajomość interfejsów i protokołów transmisji 485, Modbus, CAN,
  • mile widziana umiejętność pisania oprogramowania na PC (C, C++, Python, java).
Oferujemy:
  • ciekawą i perspektywiczną pracę,
  • realny wpływ na powstające rozwiązania,
  • udział w realizacjach innowacyjnych projektów i przedsięwzięć,
  • pracę w przyjaznej atmosferze.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV ze zdjęciem na adres mailowy mysoft1111@gmail.com w tytule wpisując nazwę stanowiska: Inż. Systemów wbudowanych